Aktualizace přehledového katalogu Fisher Scientific

Vážení přátelé,
od posledního vydání kompletního tištěného katalogu Fisher Scientific uběhl již dlouhý čas. Vzhledem k velkým změnám v sortimentu a  protože elektronický obchod není zdaleka tak přehledný, začali jsme pracovat na aktualizaci přehledového katalogu naší kompletní nabídky. Nebude vydávána tištěnou formou, pouze v elektronické podobě ve formátu PDF. Myslíme si však, že i tak bude vhodným a vítaným doplněním našeho e-shopu. 

Jednotlivé části katalogu budou postupně přidávány ke stažení zde na stránky, do odkazu "Katalogy" v zápatí stránky. Tyto části budou i průběžné aktualizovány, datum aktualizace najdete vždy v názvu souboru a hlavně v PDF samotném. Vzhledem k častým změnám cen, věnujte prosím pozornost hlavně datu aktualizace cen, uvedené na první straně PDF dokumentu, ceny si pak samozřejmě vždy můžete prověřit přímo zde na e-shopu. 

První částí, zveřejněnou v posledních dnech, je část katalogu věnovaná teplotní technice. Další kapitoly budou následovat, vzhledem k rozsahu práce, ve větších časových odstupech.