Společnost

Firma Fisher Scientific, spol. s r.o. je českou pobočkou mezinárodní společnosti Thermo Fisher Scientific Inc., která je největším světovým dodavatelem laboratorní techniky, s počtem zaměstnanců více než 100000 a ročním obratem přes 40 miliard dolarů, která působí ve více než 60 zemích.

Činnost firmy Fisher Scientific, spol. s r.o. je zaměřena na dodávky nejrůznějšího vybavení laboratoří: přístrojů, nábytku, ochranných pomůcek, drobných potřeb i spotřebního materiálu. Mezi zákazníky tvoří největší podíl laboratoře průmyslových podniků a vědeckých institucí, mnohé dodávky jsou však určeny pro laboratoře školských a zdravotnických zařízení. Díky zajímavé nabídce vlastního i dovozového nábytku je firma Fisher Scientific schopna dodávat zákazníkům kompletní laboratoře "na klíč", se vším vybavením od nábytku a velkých digestoří přes přístroje až po nejmenší zkumavky.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům maximální možnou kvalitu služeb, což zahrnuje nejenom nabídku cenově výhodného zboží, ale i komplexní zajištění poradenských a servisních služeb. K dosažení nejvyššího standardu přispívá i zavedený systém řízení jakosti s certifikátem ČSN EN ISO 9001:2015.

Hlavní pomůckou při výběru zboží jsou naše webové stránky, strukturované podobně, jako v minulých letech vydávaný tištěný katalog. Prodej zboží probíhá podle pravidel, která jsou upřesněna ve Všeobecných obchodních podmínkách firmy Fisher Scientific, spol. s r.o.

Zvláštní pravidla platí pro prodej chemikálií a pro osobní odběr zboží.