Chemikálie

Chemikálie dodáváme pouze zákazníkům, registrovaným v obchodním nebo živnostenském rejstříku, tj. s platným IČ. Nebezpečné chemikálie a zvlášť nebezpečné jedy si mohou objednat pouze po prokázání oprávněnosti pro zacházení s těmito látkami.

V sortimentu Fisher Scientific jsou jednak běžné chemikálie tuzemského původu (výrobci Lach-Ner a Penta), jednak kompletní sortiment belgické firmy Acros Organics, která patří také do skupiny Thermo Fisher Scientific. Nabídka chemikálií Acros je velmi široká, především v oblasti speciálních organických sloučenin – na přání Vám můžeme poslat kompletní katalog Acros. Veškeré aktuální informace naleznete i na www.acros.com – a to včetně velmi dobře propracovaného vyhledávače, který umožňuje hledat podle různých čísel, CAS kódu, části názvu nebo dokonce části struktury molekuly. Veškeré bližší informace Vám poskytne naše obchodní oddělení.

Přejete-li si chemikálie objednat, naleznete je v e-shopu v sekci Chemikálie.

Velmi důležité je u chemikálií dodržování bezpečnostních opatření. Ke všem chemikáliím dodáváme bezpečnostní listy v českém jazyce, na požádání je poskytneme i v elektronické formě.