Chemikálie

Chemikálie dodáváme pouze zákazníkům, registrovaným v obchodním nebo živnostenském rejstříku, tj. s platným IČ. Nebezpečné chemikálie a zvlášť nebezpečné jedy si mohou objednat pouze po prokázání oprávněnosti pro zacházení s těmito látkami.

V sortimentu Fisher Scientific jsou jednak chemikálie tuzemského výrobce PENTA, jednak kompletní sortiment skupiny Thermo Fisher Scientific. POZOR - ne všechny chemikálie uvedené na webu www.thermofisher.com jsou dostupné na českém, respektive evropském trhu. Nabídka chemikálií Thermo Fisher Scientific je velmi široká, veškeré aktuální informace naleznete na webových stránkách – a to včetně velmi dobře propracovaného vyhledávače, který umožňuje hledat podle různých čísel, CAS kódu, části názvu nebo části struktury molekuly. Veškeré bližší informace Vám poskytne naše obchodní oddělení.

Přejete-li si chemikálie objednat, naleznete je v e-shopu v sekci Chemikálie.

Velmi důležité je u chemikálií dodržování bezpečnostních opatření. Ke všem chemikáliím jsou na stránkách výrobců k dispozici bezpečnostní listy, na požádání je poskytneme v tištěné formě. Stejně tak lze na stránkách výrobců po zadání čísla konkrétní šarže chemikálie získat patřičné certifikáty.

Weby výrobců:

www.thermofisher.com

www.pentachemicals.eu

www.lach-ner.com

www.lab.honeywell.com