Proteintech

 
PRIMÁRNÍ A SEKUNDÁRNÍ PROTILÁTKY - ELISA KITY - REKOMBINANTNÍ PROTEINY - FÚZNÍ PROTEINY - PROTEINOVÉ LADDERY
 
STABILNÍ PORTFOLIO
U široké nabídky proteintech® si můžete být jistí, že oblíbený produkt najdete i příště. Valná většina produktů je k dispozici v menším a větším balení, nejste vázáni nutností nakoupit více, než potřebujete.
 
 
KVALITA
Všechny produkty jsou přímo vyráběny a interně validovány v proteintech®, což zajišťuje úplnou kontrolu nad kvalitou a uniformitou jednotlivých šarží.
 
 
CENA
Většina produktových řad má jednotné ceny, můžete si být jisti, že když si objednáte jeden protein, druhý bude mít stejnou cenu. Produkty proteintech® jsou také zpravidla výrazně levnější, než srovnatelné produkty jiných značek.
 
 
RYCHLOST DODÁNÍ
Zboží je distribuováno přímo zákazníkovi, a to zpravidla do dvou dnů od objednání.
 
 
VZOREK ZDARMA
Nejste si jisti, zda produkt proteintech® bude fungovat stejně nebo lépe než doposud používaný? Dodáme vám vzorek zdarma na vyzkoušení!
 
 
PODPORA
Protokoly, zdroje, citace, technické informace - webová stránka výrobce je bohatým zdrojem všech myslitelných informací, které budete potřebovat. Specifické dotazy můžete kdykoli směřovat k nám.
 
 
Cílem proteintech® je pokrýt celý lidský genom a vytvořit protilátky proti všem možným antigenům. Měsíčně přidává do nabídky 20-30 nových protilátek, takže se může stát, že protilátka, kterou hledáte, je v přípravě nebo v procesu validace. Nenašli jste co hledáte? Oslovte nás s dotazem!